Živé pivo Gingerrr

Autor:

23. 6. 2022

Pivo značky Gingerrr vzniká v malém domácím „pivovaru“ v Radiměři. Proč pivovar v uvozovkách? O pivovar se totiž vůbec nejedná!

Tomuto živému kvašenému nápoji ze zázvoru, ovocných šťáv a koření by se mělo říkat, díky technologii jeho výroby, spíše zázvorové víno.

Jirka Pavlíček, který tento nápoj vymyslel a uvedl na trh, je vizionář. Receptury jeho kvašených nápojů mu přišly zhůry, stejně jako mě receptury i obaly čokolád.

Když jsem navštívila jeho výrobnu, byla jsem mile překvapená! Čekala jsem plně automatizovanou výrobu, ale opak byl pravdou. Sám si ždímá na ručním lisu na mošt šťávu ze zázvorů, pro příchuť Maté vaří silný čaj z kvalitních lístků maté, různé stroje a přístroje si vyrobil sám.

Nelze jinak: tento produkt ráda podpořím!

A tak hned od prvního dne, od otvíračky v Divné kavárně točíme jeho Gingerrr alko/nealko a v ledničce máme všechny 4 příchutě:

  • Gingerrr Heavy (ostřejší, více zázvoru, chlapský drink)
  • Gingerrr Maté (nakopávací, sušší, s čajem Maté)
  • Gingerrr Romantic (jemnější, sladší, více ženský)
  • Gingerrr Sweet spice (kořeněný, sladký, vánoční)

 

Nevíte který? Máme i degustační sadu všech čtyř piv! Perfektní věc na jakoukoliv oslavu či párty, nebo jen tak domů k televizi.

V chladných podzimních dnech u nás dostanete Gingerrr svařák!

Hodí se i do mnoha míchaných nápojů!

 

ZÁZRAČNÁ

Krom zázvorového piva jsem se rozhodla nabídnout vám i limonády značky ZÁZRAČNÁ, kterou vyrábí Lidi z baru (který neexistuje). Příchutě jako Perníčková, Koprový jakože tonic, Pelyňkový růžový tonic, Kola z kolových oříšků nebo Woody soda jsou poslední, co zbyly. Před covidem se řada devatenácti limonád pyšnila i příchutěmi jako Chlebová nebo Maková. Škoda, že je už neochutnáme. Skvělou zprávou však je, že dokážou udělat limonádu na přání. Možná se tak dočkáme Zázračné Týden nemyté nebo Levandulové vymydlené J

Taky by tě mohlo zajímat…