„Týden nemytá“ x „Vymydlená“

Autor:

24. 6. 2022

Tou nejdivnější čokoládou celé edice je bezesporu Kundičková „týden nemytá“. Vznikla jen tak ze srandy, ale nejvíc se proslavila. Stala se nejprodávanější čokoládou celé edice. Je kontroverzní. Lidi ji buď milují, nebo nesnáší. Na sociálních sítích má i své hatery.

Dlouho jsem si myslela, že ji nemají rádi lidé prudérní, nebo suchaři bez smyslu pro humor. Pak se mi ale zjevil pravý důvod: Lidstvo se dělí na „Vymydlence“ a „Nemyťáky“!

Pochopila jsem to po přečtení ostré diskuze na webu e-doktorka s názvem „Nemyté přirození“. Dva druhy lidí tam stály proti sobě a drsně si nadávali. Jedni zastávali striktní vymydlenost, druzí přirozenost a nemytost. Aha! Tak takhle to je!

Mojí edici tedy schází verze Kundičkové pro „Mýdloslužebníky“!  A tak vznikla Levandulová vymydlená – čistotnější sestra“Týden nemyté“.

Na jejím přebalu je i návod na párovou Mýdloslužbu (též Mydlitbu), kterou můžete obřadně vykonat se svým partnerem.

Chcete-li obdarovat šéfa touto kontroverzní čokoládou a nevíte, který je druh, dejte mu raději obě – jen tak se trefíte!

Jak vznikla příchuť Týden nemyté?

Dlouho jsem ji chtěla udělat, ale nenacházela jsem to správné, přírodě identické aroma.

Jednou mě práskl přes nos divný puch. Myslela jsem, že se mi něco zkazilo ve špajzu. Cibule? Česnek? Prohledala jsem špajz a našla tam otevřenou krevetovou pastu z Malaysie. To je ono! Přesně tohle jsem hledala.

A tak spatřila světlo světa možná ta nejdivnější čokoláda ze všech.

Taky by tě mohlo zajímat…