Workshopy odlívání čokolád

Autor:

15. 9. 2022

Víte, že si u nás můžete vyrobit vlastní Divnou čokoládu?

Darujte někomu čokoládu, Divnou přesně podle vašich představ!

Na našich workshopech dostanete všechny potřebné ingredience na jejich výrobu, můžete si však přinést z domů i své vlastní divné příměsi: větvičky, květinky, sušené ovoce a burizony, ba i kamínky, muší a motýlí křídla, nebo třeba králičí bobky 🙂 Fantazii se meze nekladou! A u nás v čokoládovně je všecko možné.

Kdy se bude zase odlívat?

V pátek 10. 5. 24 od 10 hodin.

Co je třeba vědět:

Není třeba hlásit se předem, ale je nutné přijít dříve (nejméně o 30 minut), protože před každým litím počítáme, kolik je lidí, kolik tabulek si budou lít a v případě vysokého počtu vás rozdělíme na více skupin po max. deseti lidech. Do první skupiny půjdou ti, kteří spěchají domů. Každá skupina může odlívat jiný druh čokolády! (hořká, mléčná, bílá)

Na celý workshop počítejte zhruba hodinu.

Příspěvek za osobu a tabulku, nebo za účast na velkém happeningu, je 199 Kč  (Tabulka má nejméně 100 g a z happeningu si také odnesete domů kornout lámané čokolády)

Těšíme se na vás a na vaše výtvory!

 

V naší čokoládovně bude probíhat pravidelně jednou za čas ještě jedna unikátní akce: VELKÝ čokoládový HAPPENING.

Společně odlijeme MEGA-OBŘÍ ČOKOLÁDU – tak velkou, jak jen to půjde. Na závěr ji rozlámeme a sníme, každý platící účastník si může kus odnést domů.

Pokud to k nám máte daleko, nebuďte smutní – myslíme i na vás!

Na našem e-shopu najdete nový produkt: „Sadu na domácí WORKSHOP“ (5 nebo 10 kusů) i „Sadu na výrobu MEGA-OBŘÍ čokolády“.

Taky by tě mohlo zajímat…